Masažinis krėslas – kapsulė MRX-GAMA

3,100.00 su PVM

Garantija: 2 metai

Unikalus dizainas, itin patogus valdymas ir dar naujesnės masažo technologijos PREMIUM modelyje MRX-GAMA

Pristatymas 1-2 d.d. (sutarus dėl tikslaus laiko ir pristatymo būdo)
Prekės statusas: Turime Produkto kodas: MRX-GAMA Žymos: , ,
Peržiūrėti krepšelį

Aprašymas

PREMIUM klasės masažinis krėslas

Masažinis krėslas MRX-GAMA skirta aukščiausios klasės, prabangaus masažo potyriams namuose. Masažas apima visą kūną nuo galvos iki kojų. Visiškas atsipalaidavimas ir masažo palaima visada Jums norimu metu. Elegantiškas ir modernus MRX-GAMA dizainas pasižymi pažangiausiomis terapinio masažo technologijomis. Išskirtinė naujiena – judanti blauzdų masažo dalis.

2D masažas

Šis gaminys sukurtas su išmaniųjų 2D masažo manipuliatorių rinkiniu, pasižyminčiu tyliu veikimu, kurie gali judėti aukštyn ir žemyn, taip sukurdami švelnesnio masažo potyrį.

Programų atmintis

Yra dvi išmaniosios atminties funkcijos (M1, M2), sukurkite savo unikalią automatinę programą ir ją išsaugokite.

Apatinė kūno dalis

Oro pagalvių masažo funkcija apatinei kūno daliai: oro pagalvių masažo funkcija šlaunims (6 įmontuotos oro pagalvės), oro pagalvių masažo funkcija pėdoms (22 įmontuotos oro pagalvės) ir 3 oro pagalvių reguliavimo intensyvumo lygiai.

USB lizdas

Porankyje rasite USB įkrovimo lizdą ir mobiliojo telefono arba pulto laikymo kišenėlę.

Magnetinė terapija

Abiejų pusių delnų pagalvėse įdiegta magnetinės terapijos funkcija..

Padėties reguliavimas

Šiame įrenginyje galimas atskiras kojų dalies padėties valdymas, nugaros atlošo atskiras padėties valdymas ir nulinės gravitacijos gulėjimo kampo automatinis reguliavimas.

Kojų dalies prailginimas

Kojų atrama yra su reguliavimo funkcija, spaudžiant pedomis žemyn, kojų dalis prasitempia ir prisitaiko prie naudotojo kojų ilgio, sumažinus spaudimą, koju dalis grįžta į pradinę padėtį.

Dėmesys pėdoms

Pėdoms masažuoti skrita pėdų masažo voleliu funkcija. Trys ritinėlių rinkiniai, skirti masažuoti kojų pirštus, valcavimo ir grandymo masažas – pėdos skliautui, be to yra trys reguliavimo lygiai.

Automatinis aptikimas

Prietaisas turi automatinio aptikimo ir mikrokoregavimo funkcijas pečių padėties nustatymui, taip pat automatinę žmogaus kūno kreivės aptikimo funkciją ir shiatsu masažo taškų aptikimo funkciją. Dėl šių automatinių funkcijų pagal aptiktą žmogaus kūno kreivę ir shiatsu masažo taškus, prietaisas gali automatiškai reguliuoti manipuliatorius, kad jie tiksliai prisitaikytų prie masažuojamo asmens kūno.

Masažas oro pagalvėmis

Viršutinės kūno dalies oro pagalvių masažo funkcija: oro pagalvių masažo funkcija rankoms (8 įmontuotos oro pagalvės), oro pagalvių masažo funkcija žastams (4 įmontuotos oro pagalvės), ir 3 intensyvumo lygiai oro pagalvių reguliavimui.

Pašildymo funkcija

Šis gaminys turi nugaros šildymo funkciją: anglies pluoštas yra naudojamas kaip infraraudonųjų spindulių šilumos šaltinis.

Kojų tempimas

Kojų tempimo masažo funkcija: blauzdų ir nugaros dalys automatiškai keliamos ir nuleidžiamos, taip pat galimas automatinis ciklinis kilnojimas. Tuo tarpu kojų dalies oro pagalvės ir nugaros manipuliatorius vienu metu sinchroniškai veikia ir intensyvina tempimą bei masažo efektyvumą.

Kojų minkymas

Šiame gaminyje yra kojų minkymo masažo funkcija: minkymas ir oro pagalvių suspaudimo masažo funkcijos yra kojų dalyje tam, kad palengvintų kojų raumenų sustingimą ar įtampą atsiradusią dėl ilgo stovėjimo..

Valdymo pultas

Šis gaminys komplektuojamas su nuotolinio valdymo pulteliu. Intuityvus valdymas leis nesunkiai nustatyti norimas funkcijas ir keisti programas.

Deguonies jonizatorius

Kvėpuokite tyresniu oru, kurį Jums generuos masažiniame krėsle įmontuotas deguonies jonizatorius.

8 programos

Šiame gaminyje yra 8 automatinio masažo funkcijos: greitasis masažas, komforto masažas, atpalaiduojantis masažas, tempimo masažas, viso kūno masažas, chiropraktinis masažas, viršutinės kūno dalies masažas, apatinės kūno dalies masažas.

Masažo reguliavimas ir technikos

Galimas rankinis manipuliatorių masažo funkcijų pasirinkimas, net 5 masažo technikos, tokios kaip Shiatsu, minkymas, bakstelėjimas, minkymas vienu metu su bakstelėjimais ir kt. Galima keisti 5 greičio lygius nugaros masažui reguliuoti ir 3 pločio lygius masažo diapazonui reguliuoti.

Vietos taupymas

Speciali technologija ir lopšio forma užtikrina vietos sutaupymą, reikalinas vos 5 cm tarpas tarp sienos ir masažinio prietaiso.

Visiškas prisitaikymas

Speciali technologija ir SL forma prisitaiko prie žmogau kūno kreivės, todėl jis visiškai atitinka žmogaus nugaros išlinkimą. Visas kūnas gali mėgautis pilnu masažu nuo galvos iki šlaunų.

Bluetooth garsiakalbiai

Šiame įrenginyje įdiegta muzikos klausymo aparatūra. 3D audio sistema įdiegta į dešinį ir kairį pečių dalies modulį. Bluetooth ryšys leis susieti muzikos klausymo aparatūrą su išmaniuoju įrenginiu ir muziką leisti iš išmaniojo įrenginio bevieliu ryšiu.

Blauzdų atpalaidavimas

Šiame gaminyje įdiegta itin intensyvi blauzdų atpalaidavimo masažo funkcija, kuri malšina blauzdos raumenų nuovargį, įtempimą ir skausmą, veiksmingai skatina kraujotaką, masažuoja meridianus, efektyviai mažina kojų raumenų sustingimą ar įtampą, malšina vietinius patinimus ir atkuria gyvybingumą.

LED apšvietimas

Abiejų šonų porankių išorinėje dalyje sumontuotas LED apšvietimas.

Zero Space technologija

Krėslas užims dar mažiau vietos

Vieno mygtuko paspaudimo pagalba lengvai valdysite krėslo padėtį. Pakaks vos 5 cm atstumo nuo sienos, kad krėslas visiškai išsitiestų. Krėslas važiuos žemyn ir į priekį 22 cm atstumą ir Jūs jame jausitės kaip lopšyje. Naujoji ZERO SPACE technologija pakeičia požiūrį į įprastinius masažinius krėslus, kuriems reikėdavo nemažai vietos nuo sienos ir priekyje, kad galėtumėte jį visiškai ištiesti.

Nulinė gravitacija

Jauskitės lyg ant debesų

Aktyvavus nulinės gravitacijos funkciją yra pakeičiama Jūsų kūno padėtis. Tarp viršutinės ir apatinės kūno dalies sukuriamas 118 laispnių kampas. Jūsų klubų ir pėdų padėtis tampa aukštesnė nei širdies. Viso kūno svoris bus tolygiai paskirtytas ant krėslo ir sukurs nepaprasto lengvumo pojūtį, kuris leis dar labiau atsipalaiduoti.

SL formos lenktas masažo vežimėlis

Super ilga masažo vežimėlio forma

Naujausi atradimai leido sukurti unikalią masažo vežimėlio formą ir prailginti masažo atstumą. Net 135 cm. masažo vežimėlio ilgis leis mėgautis išpildytu masažu nuo kaklo viršaus iki pat šlaunų pabaigos. Stuburo slanksteliai išlieka patogioje padėtyje, nepertraukiamas masažas itin atpalaiduoja sėdmenų raumenis ir nugaros apačią.


Linijinis rankų masažas

Unikali 12 rankų masažo technologija

Linijinis rankų masažas yra 12 oro pagalvių komplektas, kurio pagalvės spaudžia rankose esančius SANLI ir NEIGUAN fiziologinius taškus. Ritmingas oro pagalvių suspaudimas stimuliuoja kraujo tėkmę Jūsų rankose ir sukuria nuostabų atpalaidavimo efektą. Dar masažo metu pajausite kaip rankos atsipalaiduoja iki pat piršų galiukų.

Šiluma Jūsų kūnui

Anglies pluošto infraraudonųjų spindulių šildymas

40-50 laipsnių nugaros pašildymo funkcija gali sumažinti jaučiamą nemalonų šalčio pojūtį kūne ir sumažinti nugaros skausmus. Sinchronizuotos IR ir žmogaus kūno bangos leidžia ląstelėms lengviau pasisavinti energiją, aktyvuoti ląstelių atsinaujinimą ir gerinti metabolizmą. Maloni šiluma sujungta su masažo terapija užplūs Jūsų kūną.

Valdymas balsu

Derinkite prie savo interjero

Šiame prietaise įdiegta pažangi balso valdymo ir atpažinimo funkcija. Galite pasirinkti įvairius masažo tipus, keisti krėslo poziciją, sustabdyti masažą. Visos komandos aprašytos instrukcijoje.


Išmanioji masažo ranka

Rankų masažo imitacija

Išmaniųjų mechaninių rankų masažas imituoja tradicinius masažuotojų judesius. Sukuria maigymo, tapšnojimo, spaudimo, stūmimo, laikymo ir sukimo judesius. Maksimaliai iki 6.5 cm. išplečiami ratukai gali pasvirti 41 laipsnių kampu ir efektyviai masažuoti žmogaus nugarą. Skirti masažoi metodai gali užtikrinti ir itin intensyvų masažą.

Pėdų masažo terapija

Veikiami visi pagrindiniai fiziologiniai taškai

Pažangūs rolikai ir oro pagalvių suspaudimas sukuria GUASHA masažo potyrį Jūsų pėdoms. Net 3 cm. atstumu judantys rolikai intensyviai veikia YONGQUAN taškus kulnuose. Tiek švelnus tiek intensyvesnis pėdų masažas garantuoja itin malonius pojūčius ir neprastą naudą Jūsų organizmui. Veikiami visi pagrindiniai fiziologiniai taškai.

Lengvesnės kojos akimirksniu

Blauzdų masažas oro pagalvėmis

Skirtingų formų oro pagalvės apgaubia blausdas, čiurnas ir pėdas ir sukuria trigubą malonumą. Suspaudimo ir atleidimo masažo metodika aktyviai veikia XUANZHONG ir TAIXI taškus ir suteikia malonų kojų atpalaidavimo jausmą. Kojos tampa lengvesnės, o kūną užplūsta harmonija.


Reguliuojamas kojų mechanizmas

Daugiau patgumo kojoms

Priklausomai nuo naudotojo ūgio, blauzdų dalies ilgis gali būti keičiamas, maksimaliai prailginti šią dalį galima iki 25 cm. Galimybė keisti krėslo matmenis garantuoja, kad kiekvienas naudotojas patikrs geriausią masažo terapijos patirtį.

Sujungta krėslo rankų dalis

Rankų masažas pritaikomas pagal pasvyrimą

Rankų dalies padėtis automatiškai keičiasi pagal krėslo pasvyrimo kampą. Pakeitus krėslo padėti pasikeičia ir rankų padėtis, tam kad vartotojas galėtų patirti išpildytą rankų ir liemens masažą.

Kišenėlė valdymo pultui

Patogumas mums visada svarbiausia

Dešinės rankos pusėje esanti stilinga kišenėlė užtikrins, kad masažinio krėslo valdymo pultas visada būtų patogioje vietoje ir po ranka. Valdymo pulto laidas yra pakankamai ilgas, kad neribotų jūsų judesių ir lesitų lengvai kontroliuoti masažinį krėslą.

Iš viso net 40 oro pagalvių

Magnetinė rankų terapija

Unikalūs viso kūno masažai

Papildoma informacija

Svoris be pakuotės

120 KG

Svoris su pakuote

134 KG

Įtampa

110-220V 50/60Hz

Naudojama energija veikimo metu

150W

Naudojama energija budėjimo rėžimu

0.1-1W

Triukšmas

<60dB

Oro suspaudimas

0.025-0.03MPa

Maksimali apkrova

130 KG